Карлівка обрала «Українців»!

Партія «Українці» впевнено перемогла на перевиборах до Карлівської міської ради на Полтавщині. За попередніми даними, «Українців» підтримали 24,56% виборців. Це вдвічі більше політичної сили, яка зайняла друге місце.


Загалом же, вибори 31 жовтня 2021 року у Карлівській ОТГ відзначилися повним крахом парламентських політичних сил. Зокрема, дві найбільші партії, які лідирують у всеукраїнському рейтингу, разом узяті, не змогли набрати навіть 4%. Інші – суттєво втратили свої позиції. У той же час, у Карлівській громаді спостерігалася найвища явка (44,2%) серед перевиборів, які відбувалися у регіонах України. Перевершили карлівчани і самих себе, адже явка на виборах у 2020 році тут склала 33,53%.

Як зазначив лідер партії «Українці» Андрій Палкін, такий результат говорить про те, що мешканці втомилися від старих політичних сил, і більше не вірять їм.

Натомість людям сподобалась ідея «Українців» про те, що мешканці повинні особисто впливати на прийняття рішень владою. Крім того, карлівчани голосували за себе, бо саме вони представлені у списку кандидатів нашої партії і на власному прикладі знають, які нагальні потреби потрібно вирішувати першочергово.


Дякуємо мешканцям Карлівки за підтримку та можливість реалізувати наші ідеї та плани. Надалі ситуація у керівництві громадою зміниться – всі важливі питання прийматимуться лише за згодою мешканців. Ми будемо послідовні у відстоюванні інтересів громади, налагодимо безперервний діалог з людьми і спільно зробимо рідне місто успішним!